Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr. 676
Licznik odwiedzin: 118129
MENU >
Kolonie na sportowo
>
O nas - kadra

 

Maciej Turajski - instruktor wychowawca

 • Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunku fizjoterapii, ponadto jestem instruktorem tenisa i pływania. 
  Z dziećmi i młodzieżą pracuję od wielu lat. Dzieciaki bywają bardzo wymagające. Błyskawicznie zauważają zaangażowanie i kreatywność, a to powoduje, że nawet najbardziej wymagający chcą się wykazywać. Łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi pozwala mi prowadzić zajęcia łącząc sport z zabawą. To dzieciaki lubią najbardziej.
  "Pesymista widzi trudność w każdej możliwości,
  Optymista widzi możliwości w każdej trudności"
  Winston Churchill

Natalia Nowak - kierownik kolonii

 • Jestem pedagogiem pracy socjalnej ze specjalizacją oligofrenopedagogiki. Od najmłodszych lat w polu moich zainteresowań zawsze był człowiek. Od 18 lat pracuję w stowarzyszeniu sportowym jako animator sportu osób niepełnosprawnych. Od 9 lat na stanowisku dyrektora regionalnego. Do swoich osiągnieć mogę zaliczyć realizację projektów związanych z aktywnym wypoczynkiem podczas letnich i zimowych obozów sportowych, organizację zawodów sportowych na szczeblu regionalnym i ogólnopolskim. Posiadam uprawnienia kierowników placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży Jestem mamą dwóch córek, w życiu kieruję się zasadą uczciwości i dobra wobec innych.

  Moje motto:  „Każdy człowiek powinien mieć swoją pasję”.

 


 

Piotr Nowak - właściciel

 • Od wielu lat koordynuję pracę zespołów sprzedażowych.
 • Lubię jasno określone cele i poważne wyzwania.
 • Moją pasją jest żeglarstwo, w sprawach zawodowych często daję wiatr w żagle tym, co chcą płynąć ale nie wiedzą jak!
 • Wywoływanie burzy pomysłów i materializowanie energii Teamu to najczęściej moja sprawkaaaaa.

 

Monika Łada

Nauczycielka wychowania fizycznego, rehabilitantka, instruktor aerobiku, ekspert od zdrowego kręgosłupa. Miłośniczka sportów wszelkich, trenuje hokej na lodzie, pilates, uwielbia tenis ziemny, a przed wszystkim aktywny wypoczynek na łonie natury. Niepoprawna optymistka i specjalistka od rozwiązywania rzeczy niemożliwych. Jej atrybutem (wizytówką-wybierz) jest uśmiech.

Joanna Przekop

Nauczycielka wychowania fizycznego oraz języka francuskiego, instruktor aerobiku i piłki nożnej. Miłośniczka sportów różnych: bieganie, joga, narciarstwo biegowe czy kajakarstwo. Pasjonatka zdrowego odżywania i kuchni bez mięsa. Założycielka Koło Gospodyń Miejskich Łazienkowa, które zajmuje się tworzeniem rękodzieła na cele charytatywne. Na co dzień zabiegana mama 11-letniej Anielki.

 

Moją pasją jest wszystko co ma koła lub może pływać. W firmie kolonie na sportowo

dbam o bezpieczeństwo transportu- licencja 960/2010

zajmuję się przewozami, transportem sprzętu oraz mobilnym serwisem